Masych clinic

Іноваційна №1 СТОМАТОЛОГІЯ
ТА КОСМЕТОЛОГІЯ
В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

Клініка Masych clinic є гарантом Вашого здоров'я та естетичної краси, тому пропонує високоякісне лікування та профілактику в центрі Івано-Франківська.

Всі процедури здійснюються лише клінічно перевіреним та підтвердженим обладнанням, модернізованими апаратами та сертифікованими матеріалами.

Ми подбали не лише про безпеку та ефективність лікування в Masych clinic, але й про те, як ви емоційно себе будете почувати протягом всієї процедури - тому приємна, дружня атмосфера супроводжуватиме Вас протягом всього періоду лікування.

Дякуємо Вам за довіру!
Переваги нашої клініки
Центр міста:
Наше розташування - це спокійне та комфортне місце, всього лише за крок від фортечної галереї "Бастіон" і ратуші.
Підхід:
Основна концепція нашої клініки базується навколо трьох складових: персонал високої кваліфікації, найсучасніше обладнання, дружня та приємна атмосфера.
Сервіс:
Тому, в Masych clinic Ви гарантовано отримаєте абсолютно якісний сервіс, незалежно від специфіки ваших стоматологічних або косметологічних потреб.
Наша гордість
З моменту заснування у 2017 році Masych clinic стали одними з кращих у місті. 2020 року за результатами незалежного опитування ми стали фіналістами національного конкурсу "Знак якості" у номінації найкращий медичний центр Івано-Франківська.

ми працюємо тільки на професійному
та оригінальному обладнанні
ОБЛАДНАННЯ КЛІНІКИ
Сканер Primescan від Dentsply Sirona

Masych clinic перші в Івано-Франківську почали працювати з інтраоральним сканером Primescan.

Цей пристрій найточніший та найефективніший з внутрішньоротових сканерів, які підтвердили свою якість у клінічних умовах. Та топових країнах світу.

Завдяки сканеру Primescan спеціалісти в Masych clinic формують максимально ефективні стратегії лікування та відновлення зубів.

Як саме працює Primescan? Лікар-стоматолог проводить сканером всю ротову порожнину і це дозволяє точно виявити ту, чи іншу проблему.

Пристрій об'єднує понад 50 000 зображень в секунду та моделює повний відтиск щелепи всього за 3 хвилини.

Технологія динамічного сканування глибини забезпечує відмінну якість даних навіть при глибині виміру до 20 мм.

Отримана інформація демонструється у вигляді 3D фотореалістичних даних на моніторі.
Smas-ліфтинг на апараті ULTRAFORMER III
Апарат Ultraformer ||| третього покоління дозволяє результативно здійснювати підтяжку шкіри обличчя та тіла зовсім без хірургічного втручання.

Ефект омолодження досягається завдяки впливу на шкіру ультразвукових хвиль — технологія HIFU (High Intensity Focused Ultrasound).

Саме ця сучасна процедура прискорює регенерацію та ліфтинг тканин шкіри забезпечуючи оновлення клітин та підтяжку обличчя.

Цілком очевидною перевагою є те , що цей апарат жодним чином не шкодить шкірному покриву, тому процедура зовсім немає реабілітаційного періоду.

Продукти розпаду жирів після проведення процедури самостійно виводяться через лімфатичну та судинну системи організму.

Портативний рентген EzRay Air

Модернізований інтраоральний портативний рентген від Vatech задовільнить основні потреби будь-якої складності в стоматологічній діагностиці Masych clinic.

Цей рентген містить інтелектуальну систему позиціювання, завдяки чому скорочується час підготовки лікаря для здійснення процедури.

Тобто, наші пацієнти не витрачають свій цінний час у зайвих очікуваннях.

EzRay Air дозволяє отримати високоякісні знімки одразу всього зубного ряду, лише за 2 хвилини.

Тому, що в Masych clinic бережуть не лише Ваше здоров’я , але і Ваш час!
Діодний лазер Asclepion MeDioStar Monolith
MeDioStar Monolith — справжнє диво-відкриття від німецького виробництва Asclepion.
Цей лазер є гарантом ефективної лазерної епіляції та якісного косметологічного лікування.

Основні функції MeDioStar Monolith поширюються на безпечне та безболісне видалення небажаного волосся на всіх ділянках тіла.

На цьому можливості сучасного апарату звісно не завершуються.

Саме цей пристрій ще й допомагає ефективно боротися з акне, має функцію лазерного омолодження та видалення синіх судин.

Це означає лише одне - в Masych clinic немає жодних компромісів в питанні високоякісного обладнання - адже це те , що впливає на омріянний результат наших клієнтів.

Абляція та фракційна терапія з MCL31 Dermablate від Asclepion

Фракційна терапія стимулює важливі природні процеси, наприклад синтез колагенезу, який запобігає в‘ялості шкіри, утворенню різних за розміром зморшок та прояву ознак стрімкого старіння.

MCL31 Dermablate від німецької компанії Asclepion - це чудо-пристрій, який дозволяє боротися проти, розтяжок, шрамів та рубців.

Масштабність його застосування у найрізноманітніших спеціалізованих галузях косметології.

MCL31 Dermablate від Asclepion допомагає ефективно лікувати: синдром вагінальної релаксації, стресове нетримання сечі, опущення тазового дна та інших небажаних захворювань.

Пристрій успішно пройшов клінічну перевірку з підтвердженням якості, тому є абсолютно безпечним та виділяється серед інших лазерів високою точністю.
Лікування судин з Asclepion QuadroStar PRO YELLOW 577 нм
Сучасна технологія, яку містить цей прилад вдало пройшла безліч клінічних випробувань, після чого визнається в медицині як справжній еталон у лікуванні судинних патологій.

Цей апарат дозволяє ефективно та оперативно боротись проти судинних сіточок та зірочок, пігментних плям, судинні плями венозного походження, та ін.

З QuadroStar PRO YELLOW можна видаляти складні червоні судини діаметром від 0,05 до 3 мм.

Тобто, спектр застосування цього високотехнологічного пристрою - є надзвичайно масштабним.

Дентальний мікроскоп

Зазвичай стан тканин зуба дуже складно оцінити неозброєним оком без допоміжніх інструментів.

Але в Masych clinic лікарі відстежують найдрібніші деталі хворого зуба за допомогою новітнього дентального мікроскопа.

Дентальний мікроскоп дає можливість з точністю визначити діагноз та відмінно провести якісне лікування.

Дентальний мікроскоп — необхідна складова при лікуванні зубних каналів. Також він застосовується для здійснення мікрохірургічних процедур і встановлення імплантів.
Florida Probe
Florida Probe - це Світовий Лідер у галузі діагностики пародонту!

Цей інноваційний програмно-діагностичний комплекс дає змогу лікарю-пародонтологу провести діагностику стану ясен пацієнта - абсолютно безболісно, швидко та високою точністю.

Тоді, на основі отриманих даних , за допомогою Florida Probe можна цілком поставити точний діагноз.

Ще одна перевага Florida Probe - те , що всі результати обстеження автоматично вносяться в комп’ютерну базу даних пацієнта у вигляді електронної пародонтограми, яка в свою чергу дає можливість контролювати перебіг захворювання.

Nikon D750

Nikon D750 - це модернізована, повнокадрова та дзеркальна фотокамера преміум класу.

В практиці високорозвинутої професіональної клініки Masych clinic - саме цей інструмент є незамінним.

Фотопротокол надзвичайно важливий та цінний, бо допомагає поставити точний діагноз та оперативно оцінити результати лікування.

Nikon D750 містить спеціальний макрооб’єктив, який дозволяє зробити фото ротової порожнини у найвищій якості , саме для того, щоб пацієнт сам зміг побачити проблему та її вирішення в подальшому.
Фізіодиспенсер Chiropro L
Фізіодиспенсер Chiropro L від Швейцарської компанії Bien Air - це новітня ультраефективна, надзвичайно універсальна система, яку лікар-стоматолог використовує саме в імплантації, хірургії та ендодонтії.

Дуже важливо застосувати фізіодиспенсер під час хірургічних маніпуляцій та імплантації, тому що, Chiropro L забезпечує стерильність робочого місця, завдяки постійній подачі фізрозчину.

Не менш важливою перевагою Фізіодиспенсер Chiropro L автокалібрування, яке дає змогу з точністю проводити роботу і тим самим гарантує пацієнту абсолютну безпеку!

Контакти:
+380976425230
+380954173401
masychv@gmail.com
Адреса: вулиця Бельведерська, 25А, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000

ГРАФІК РОБОТИ:
ПН-ПТ 09:00-18-00
СБ 09:00-15:00
НД - вихідний.
Error get alias
Made on
Tilda